г. Киев, ул.Назаровская, 13

 Университет

показать на карте

ПН-ВС: c 9:00 до 20:00
Заказать звонок
Записаться на приём
Untitled 2
Грабовенська Ірина Омелянівна
дитячий невролог, лікар вищої категорії
Untitled 2

Грабовенська Ірина Омелянівна

дитячий невролог, лікар вищої категорії
12 років
2005-2008 Лікар-невролог дитячий поліклінічного відділення Свалявської ЦРЛ;
2008-2011 Лікар-невролог дитячий реабілітаційного центру для дітей з органічним ураженням ЦНС, Обласна дитяча лікарня м. Мукачево;
З 2011 по теперішній час – лікар-невролог дитячий відділення дитячої психоневрології ДУ «ІПАГ НАМН України».
У 2003 році закінчила педіатричний факультет Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького. Інтернатуру за спеціальністю дитяча неврологія пройшла на базі НМАПО ім. П.Л.Шупика та Львівської міської дитячої лікарні в 2003-2004 роках;
2008 р - пройшла навчання методиці електронейроміографії на базі медичного центру «Медіа-плюс» м. Луганськ;
2009 р - ПАЦ «Дитяча неврологія» на базі факультету інтернатури та післядипломної освіти Донецького НМУ ім. М. Горького. Присвоєно другу кваліфікаційну категорію.
2009 р - Пройшла курс навчання з методики запису та аналізу біоелектричної активності мозку у дітей на базі факультету інтернатури та післядипломної освіти Донецького НМУ ім. М. Горького;
2010 р - ТУ « Нові технології в медичній реабілітації», НМАПО ім. П.Л.Шупика (на базі центру «Еліта» м.Трускавець)
2010 р - Курси підвищення кваліфікації – ПАЦ «Дитяча неврологія» м. Київ, КМАПО ім.П.Л. Шупика. Присвоєно першу кваліфікаційну категорію.
2015 р - Курси підвищення кваліфікації – ПАЦ «Дитяча неврологія» м. Київ, КМАПО ім. П.Л. Шупика. Присвоєно вищу кваліфікаційну категорію.
Є членом організацій «Українська асоціація дитячих неврологів», «Українська протиепілептична ліга », «Українська асоціація клінічних нейрофізіологів».
 
Наслідки перинатальних уражень ЦНС у дітей, вроджені вади ЦНС, епілепсія та епілептичні синдроми, церебральні паралічі, нервово-м’язові захворювання, нейрометаболічні захворювання, патологія вегетативної нервової системи.
 
Діагностичний арсенал: класичний неврологічний огляд, дослідження нервової системи у дітей раннього віку, оцінка фізичного та нервово-психічного розвитку дитини, електроенцефалографія, електронейроміографія.
 
Займаюсь науковими дослідженнями в галузі епілептології, нейрометаболічних захворювань , розладів спектру аутизму, співавтор 10 наукових праць, в тому числі 2 патентів на винахід.
 
На момент вибору професії не можу сказати що цікавила тільки медицина, але з роками не жалкую про вибір, адже «Оmnium artium medicina nobilissima est» (Медицина є найблагороднішою з усіх мистецтв).
 

Записаться на приём к врачу

преимущества

 • Высококвалифицированный медицинский персонал

 • Диагностическое и лечебное оборудование ведущих мировых производителей

 • Результаты обследования выдаются через 15-20 минут после обследования. Электронные версии полученных данных сохраняются в нашей базе

 • Возможность обследования детей

 • Удобный график работы клиники (ежедневно с 9.00. до 20.00)

 • Удобное расположение в центре города в 5 мин от метро «Университет»

 • Бесплатный чай и кофе

 • Бесплатный Wi-Fi

 • Заезд с улицы С.Петлюры

Отзывы

 • Владимир Ковалик

  Возраст 47 Как практикующий врач, знаю лично практически всех сотрудников этого лечебно-диагностического центра. Профессионалы, лучше которых в этой сфере в Украине нет. Если Вас направили в это учреждение, или Вы пришли сами, ни в чем не сомневайтесь - там разберутся с Вашими проблемами со здоровьем.А докторам желаю удерживать свой статус «лучших» и не останавливаться в своем профессиональном совершенствовании.

 • Марина

  Возраст 27 Спасибо большое Кортуновой Галине Владимировне. Очень внимательный , отзывчивый и ответственный специалист. Приятная, спокойная атмосфера в клинике. Отличный персонал и доступные цены.

 • Альона

  Возраст 24 Після відвідування медичного центру у мене залишилися гарні враження. По-перше зустрічає привітний персонал, який надасть всю детальну інформацію про лікарів та послуги, по-друге не потрібно було довго чекати, лікар прийняв без запізнень. Особливо хочу виразити вдячність лікрю неврологу Кортуновій Галині Володимирівні, яка є висококваліфікованим спеціалістом й дуже приємна у спілкуванні, видно, що турбується про своїх пацієнтів й дійсно прагне вилікувати всі недуги не лише свого напрямку. Велике дякую!  

 • Бородавко Андрей

  Возраст 47 Был на консультации и обследовании у врача-невролога Кортуновой Галины Владимировны - приятная и внимательная женщина и специалист. Понятные объяснения результатов обследования, рекомендаций и плана лечения. Спасибо!